BAZA WIEDZY

Real Estate Magazine – Ptasi problem

Artykuł opisujący najskuteczniejszą metodę na odstraszanie ptaków

W kwietniu 2024 roku w ramach współpracy z Real Estate Magazine powstał artykuł opisujący najskuteczniejszą metodę odstraszania ptaków. Artykuł jaki umieszczono w cyklu Property nosi nazwę „Ptasi problem – ptasie rozwiązanie”.

Ptasi problem - ptasie rozwiązanie

Najskuteczniejsza metoda odstraszania ptaków

Ze szczegółami naszej oferty można zapoznać się w dziale Oferta usług sokolniczych. Zachęcamy również do kontaktu przez formularz lub telefonicznie pod numerem 608 454 810. Więcej informacji można też znaleźć na stronie o płoszeniu ptactwa metodami sokolniczymi.

Picture of Adam Mroczek

Adam Mroczek

Sokolnik i właściciel firmy Sokolnictwo.pl. Z sokolnictwem związany od 1995 roku. Specjalizuje się w świadczeniu usług sokolniczych na terenach przemysłowych i zurbanizowanych prowadząc jedną z najstarszych i największych firm tego typu w Polsce. Przez wiele lat członek zarządu Polskiego Klubu Sokolników "Gniazdo Sokolników", od 2023r. przedstawiciel tego Klubu do Międzynarodowego Stowarzyszenia na Rzecz Sokolnictwa i Ochrony Ptaków Drapieżnych (IAF). Prowadzący szkolenia i portal "Sokolnictwo dla początkujących" pod adresem sokolnictwo.pl

Wszystkie posty