BAZA WIEDZY

Sokolnictwo bez tajemnic

Kilka ciekawostek o sokolnictwie w 40 minut

Przy okazji 20 urodzin sklepu Kolba mieliśmy w ramach prowadzonych prelekcji możliwość zaprezentować kilka ciekawostek o sokolnictwie. Można było się dowiedzieć jak zostać sokolnikiem, ile to wszystko kosztuje i jakie zastosowanie ma sokolnictwo we współczesnym świecie. Choć sokolników jest niewielu to z każdym rokiem nas przybywa, a takie wydarzenia są znakomitą okazją do promowania tego niezwykłego zajęcia. Zachęcamy do obejrzenia prelekcji poniżej.

Ze szczegółami naszej oferty można zapoznać się w dziale Oferta usług sokolniczych. Zachęcamy również do kontaktu przez formularz lub telefonicznie pod numerem 608 454 810. Więcej informacji można też znaleźć na stronie o płoszeniu ptactwa metodami sokolniczymi.

Picture of Adam Mroczek

Adam Mroczek

Sokolnik i właściciel firmy Sokolnictwo.pl. Z sokolnictwem związany od 1995 roku. Specjalizuje się w świadczeniu usług sokolniczych na terenach przemysłowych i zurbanizowanych prowadząc jedną z najstarszych i największych firm tego typu w Polsce. Przez wiele lat członek zarządu Polskiego Klubu Sokolników "Gniazdo Sokolników", od 2023r. przedstawiciel tego Klubu do Międzynarodowego Stowarzyszenia na Rzecz Sokolnictwa i Ochrony Ptaków Drapieżnych (IAF). Prowadzący szkolenia i portal "Sokolnictwo dla początkujących" pod adresem sokolnictwo.pl

Wszystkie posty